Kış aylarında Morjana kozmetik ürünlerini deneyin..

Fark edilmek mi istiyoruz? O halde kış aylarının bu soğuk günlerinde cildinizi ve teninizi ısıtacak sıcacık bir narenciye bahçesinde ışıltılı bir Morjana yolculuğuna ne dersiniz?

Kış aylarının başladığı bu günlerde cildiniz her zamankinden daha çok bakıma ihtiyaç duyacaktır. Soğuk, rüzgâr, mevsim değişiklikleri cildimizde görmeği arzu ettiğimiz aynı zamanda kendimizi de kötü hissetmemize neden olacak soMorjana Francenuçlar getirecektir. Cilt tipinize göre gelişebilecek semptomlardan bazıları; ciltte kuruluk, pul pul dökülme, gerilme hissi, kızarıklık ve dahası cilt hastalıklarına kadar gidebilecek durumlardır. Kendine güvenen ve güzelliğinden ödün vermek istemeyen hiçbir kadının sağlıksız görünmek isteyeceğini düşünmüyorum. Gözlerinizdeki ışıltının yüzünüze de yansımasını istiyorsanız mutlaka bir uzmandan yardım isteyiniz. Cilt tipiniz analiz edildikten sonra mutlaka size uygun ürünler titizlikle seçilmeli, ürün içerikleri dikkate alınmalıdır. Aksi durumda bilinçsizce seçilen ürünlerin cildinize yarardan çok zarar getireceği göz önünde bulundurulmalıdır. Cildinizi pürüzsüzleştirmek ve daha fazla ışıltı için Essi Güzellik Merkezlerinde bulunan eşsiz iyileştirme ve antiaging etkili Argan bazlı Morjana France ürünlerini deneyebilirsiniz.

Fas’tan alınan Argan’ın Fransa’da Morjana laboratuvarlarında dermokozmetik haline dönüştürülmesi ile oluşturulan bu konsepti denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.  Siz sadece Marrakech’in  kalbinde büyüleyici bir yolculuğa çıkmaya ve güzellikleri ile ünlü sultanların sırlarını keşfetmeye hazır olun…

Hakkında Şengül Cingöz | Uzm. Estetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*