Kurutma Lazer İle Dört Mevsim Epilasyon

Epilasyon artık estetik görünmenin bir gereği haline gelen ve herkesin yaptırdığı bir uygulama. Bunların en popüleri ise kalıcı epilasyon. Birçoğumuz bu uygulamayı tanıyor fakat tam olarak teknolojilerini bilmiyoruz.

Kalıcı epilasyon birden fazla seansa girmeniz ve çok düzenli olarak yapılması gereken bir uygulama. Kıl köklerinin sürekli olarak zayıflatılması ve inceltilmesiyle sonuç veren bu uygulamayı bir çok kişi düzenli olarak yaptıramıyor. Bu sebeple 20. Seansına giden kişiler görebiliyoruz. Seansları kaçırma ve uygulamanın başarısız olmasının nedeni kullanılan cihazların kalitesiz olması ve seansların yaz aylarına denk gelmesi.

Herkes kalıcı epilasyonu yaz aylarında yapılamayan bir uygulama olarak biliyor. Fakat bu söylem artık doğru değil. Bunun sebebi Kurutma Lazer teknolojisinin kullanılması.

Şuana kadar kullanılan cihazlar kıl köklerini yakmak ve onlardan kullanmak için enerjiyi bir anda derinin altına göndermekteydiler. Bu enerji kıl köküne etki etmekle beraber deriye de zarar vermekteydi. Zarar gören bir derinin güneşe çıkması çok tehlikeliydi.

Alma Remove cihazının patentli glacial ve patentli süper epilasyon teknolojisi ile artık dört mevsim, acısız lazer epilasyon uygulamarını yaptırabilirsiniz.

Süper epilasyon teknolojisi nedir ?

Eski teknolojili cihazlarda enerji bir anda deriye gönderilir. Deriye gönderilen enerji hem kıl kökünü yakar hem de deriye zarar verir. Patentli süper epilasyon teknolojisinde bu enerji parçalara bölünüyor. Parçalar halinde gönderilen enerji kıl kökünü adeta kurutuyor fakat deri hiçbir şekilde zarar görmüyor. Deri jel ile kaplı olduğu için ısısını direk olarak dışarı atabiliyor. Fakat kıl kökü izole bir ortamda olduğu için sıcaklığı sürekli yükselerek kuruyor ve kökünden yani papilasından ayrılıyor.

Patentli glacial teknolojisi ne işe yarar?

Alma Beauty Remove cihazı üretici tarafından keşvedilen bu teknolojide ışığın gönderildiği başlığın ucu 4 derecede sabit tutuluyor. Uygulama sırasında atış yapılan bölgeye lokal anestezi etkisi yapıyor. Bu özellik kişinin ısıyı ve acıyı hissetmemesini sağlıyor. Ayrıca derinin ısısının artmamasını sağlayarak derinin deforme olmasını engelliyor. Bu şekilde Kurutma lazer kullanan kişilerin yaz aylarında da epilasyon uygulamasını rahatlıkla yaptırmasını sağlıyor.

Hakkında Essi Güzellik | Bilgi Danışmanı

Hakkımızda sayfam yakında eklenecek. Teşekkürler..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*