Soğuk Lipoliz mucizesi ile bölgesel yağlardan kurtulmanız artık mümkün

Soğuk Lipoliz mucizesi ile bölgesel yağlardan kurtulmanız artık mümkün

Soğuk Lipoliz, yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirilmesine yardımcı olan cilt soğutma yöntemidir. Vücudun göbek, yan bölge, alt karın, basen, bacak, kol gibi bölgelerinde incelme sağlar. Uygulanacak bölge tespit edildikten sonra Renlive ürünü olan ZIP sürülür ve cildi korumak için spanç yerleştirilir. soğuk lipoliz 2Sonra cihazın uygulama başlığı istenilen bölgeye yerleştirilir. Bundan sonrası cihaz tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile otomatik olarak o bölgeyi haznesinin içine çeker. Her uygulanan bölgede en az 30 dakika ile 60 dakika arasında tutulmalıdır. Cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı soğutur. İşlem bittikten sonra soğutulan bölgeye hafif masaj yapılır.

Tamamen ağrısız ve acısız bir sistemdir. 1-2 ay gibi kısa sürede uygulamanın yapıldığı bölgede %40 ile %60 oranında incelme meydana gelmektedir. Aynı bölgeye sadece 1-3 seans uygulanmaktadır. Doğru uygulamayla iyi sonuç almak istiyorsanız, kendinizi uzman ellere bırakınız.

 

Hakkında Gülden Topuz | Uzm. Estetisyen

Bir yorum

  1. slm gülden hnm soğuk lipoliz aynı bölgeye 1-3 kere uygulanır demişşiniz 1 yada 3sean,şta itenilen ölçülere ulaşılıyormu ulaşılmadığı taktirde ne yapmalıyız ve soğuk lipoliz uygulamaaını kaçgünde uygulamamız gerekir tşk ederim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*